محدودیت استوری اینستاگرام چندتاست؟ یا در روز چه تعداد استوری در اینستاگرام میشه منتشر کرد؟

تا حالا فک کردی که پیج های اینستاگرامی که هر روز فالوورشون افزایش پیدا میکنه، از چی استفاده میکنن؟

میخوای پیجت حتی بهتر از اونها رشد کنه ؟ همین الان شروع کن.

فقط سریع باش که ظرفیت محدوده

با این پنل ، بیش از 500هزار فالوور واقعی و رایگان به پیجت جذب کن

و حالا

حتما میدونی که وجود فالوور فیک در پیجت چقدر آسیب میزنه و باعث میشه که اینستاگرام مانع دیده شدن پست هاتون بشه و پیجتون بازدید خیلی پایینی داشته باشه!

حالا اگر بخواییم از این آسیب جلوگیری کنیم باید فالوور های فیک رو حذف کنیم تا پیجمون دیده بشه. اما چطور انجام بدیم؟؟؟

محدودیت استوری اینستاگرام چندتاست؟

در روز چه تعداد استوری در اینستاگرام میتوان به اشتراک گذاشت؟

محدودیت استوری اینستاگرام چندتاست؟

قابلیت استوری اینستاگرام را نباید دست کم بگیرید این قابلیت میتواند به ارتقای هر چه بیشتر صفحه تان کمک زیادی کند. اما با رعایت اصول و قواعدی که به بهتر دیده شدن شما کمک میکند.

محدودیت استوری اینستاگرام چندتاست

اگر می خواهید همه به شما توجه کنند نباید استوری های اینستاگرام را از دست دهید. خیلی از کاربران کسب و کارها در اینستاگرام هستند که دائما در حال استوری گذاشتن و سعی دارن تا با انجام فعالیت هایی بهتر دیده بشن ، اما متوجه نیستند که محدودیتی در هر فعالیتی در اینستاگرام وجود دارد.

مثل همه محدودیت هایی که اینستاگرام در نظر میگیرد برای کاربران استوری ها نیز از نظر محدودیت در اینستاگرام مستثنی نیستند ، در نوع استوری که می توانید بارگذاری کنید و در حداکثر تعداد استوری که می توانید روزانه بارگذاری کنید محدود هستید. محدودیت استوری اینستاگرام چندتاست.

خیلی از کاربران هستند این محدودیت ها را رعایت نمیکنند و نمیدانند که عبور از این محدودیت ها می تواند منجر به تعلیق حساب یا حتی بسته شدن دائمی حساب آنها شود.  

در این مقاله میخواهیم در مورد  محدودیت های پست روزانه را در Instagram Stories صحبت کنیم  نه تنها این ، همچنین اطلاعات مفید دیگری را نیز به اشتراک خواهیم گذاشت که به هر کاربر کمک می کند از ویژگی Story به طور هوشمندانه استفاده کند تا بتواند از خاتمه یافتن حساب خود جلوگیری کند.محدودیت استوری اینستاگرام چندتاست.

نکته ای که  باید درک کنید این است که هر حساب محدودیت های خاص خود را دارد ، بیشتر محدودیت ها برای حساب های جدید است. درمقایسه با حساب های قدیمی با مشارکت بیشتر ، آنها محدودیت بیشتری در هنگام انجام اقدامات نسبت به حساب های دیگر دارند.

از طرف دیگر حسابهای تجاری از امتیازات بیشتری نسبت به حسابهای عادی برخوردار هستند ، برخی از عوامل در ایجاد محدودیتهای حساب در اینستاگرام نقش دارند که به شرح هر کدام میپردازیم.

محدودیت استوری اینستاگرام چندتاست؟ برنامه آنفالویاب هوشمند اینستاگرام را از دست ندهید و سریع دانلود کنید.

سن حساب اینستاگرام

وقتی که حساب جدید در اینستاگرام راه اندازی میکنید ، لحظه ای که شروع به انجام مکرر فعالیت های زیاد میکنید ، حساب شما محدود می شود. در اکثر موارد حساب خاتمه می یابد ، زیرا شما به عنوان کاربر جدید حتی به اندازه کافی دنبال کننده جمع نکرده اید و هیچ تعامل خاصی انجام نداده اید و درعین حال فعالیت های  گسترده ای مانند ارسال انبوه DM ، لایک های مکرر و …  را شروع کرده اید.

حساب های جدید از نظر تعداد فعالیت هایی  که می توانند انجام دهند محدود است و در اکثر مواقع تعداد محدود کم است زیرا شما در سیستم عامل اعتبار کسب نکرده اید. حساب های قدیمی در اینستاگرام حداقل سه ماهگی در نظر گرفته می شوند ، اما اگر چند سال از آن بگذرد ، مزایای بهتری هم دارد.

در روز چه تعداد استوری در اینستاگرام میتوان به اشتراک گذاشت؟

تعداد دنبال کنندگان

هرچه فالوورهای فعال بیشتری در اینستاگرام داشته باشید ، اعتماد بیشتری از الگوریتم آنها کسب می کنید. درواقع آنچه شما نیاز دارید فالوورهایی هستند که هر روز با پسندیدن و اظهارنظر درباره پست های شما با شما تعامل خواهند داشت.

محدودیت استوری اینستاگرام چندتاست؟

درک استوری و محدودیت های اینستاگرام

استوری اینستاگرام بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود در شبکه های اجتماعی است. تقریباً 46٪ از کاربران اینستاگرام از استوری برای به اشتراک گذاشتن محتوای خود استفاده می کنند. 54٪ باقیمانده هنوز از پست های عادی استفاده میکنند و پس از کشف مزایا ، به استوری منتقل می شوند.

نمیتوان گفت که استوری اینستاگرام عالی هستند بلکه نکات منفی خود را نیز دارند ، اما شما می توانید مخاطبان بیشتری داشته باشید و بیشتر از پست های عادی بر روی استوری اینستاگرام کنترل بیشتری داشته باشید.

محدودیت استوری اینستاگرام را در روز چقدر میتوان در نظر گرفت

آیا محدودیتی برای تعداد استوری ها در اینستاگرام وجود دارد؟

بسیاری از کاربران معتقدند که محدودیتی وجود دارد ، در حالی که دیگران معتقدند محدودیتی وجود ندارد.
اول از همه ، شما می توانید هر تعداد استوری  را که می خواهید در حساب خود اضافه کنید ، هیچ کس شما را متوقف نمی کند و نه حساب شما ویژگی را محدود می کند. اما از طرف دیگر ، فقط 100 داستان در حساب شما نیز باقی می ماند ، هرچه داستان بیشتری آپلود کنید ، بیشتر ناپدید می شود.محدودیت استوری اینستاگرام چندتاست.

به طور معمول ، یک استوری اینستاگرام در عرض 24 ساعت ناپدید می شود ، اگر در هر چند ساعت بیش از 100 استوری آپلود کنید ، قدیمی ترها ناپدید می شوند.

بنابراین می بینید که جواب برای حد اینستاگرام مثبت و خیر است ، اگر به زحمت نمی افتید که استوری های قبلی خود را در کمتر از 24 ساعت از بین ببرید ، می توانید هر تعداد که می خواهید بارگذاری کنید. و اگر از طرف دیگر می خواهید آنها تا 24 ساعت باقی بمانند ، نباید بیش از صد بار را بارگیری کنید.محدودیت استوری اینستاگرام چندتاست.

قطعا شما نیز در اینستاگرام فعالیت میکنید و میخواهید همواره پیجتون رشد کنه و دیده بشه ، به این ابزارها نیاز دارید👇

پیشنهادم استفاده از ابزارهای طلایی

آموزش حرفه ای افزایش رایگان فالوور واقعی اینستاگرام + هدیه ویژه

زمان محدود :

22 می 2022 / یکشنبه

(فقط همین امروز)

با این پنل ، 500 هزار فالوور واقعی و رایگان به پیجت جذب کن

پیج های اینستاگرامی که هر روز فالوورشون افزایش پیدا میکنه، از چی استفاده میکنن؟

اگه کسب و کار داری میتونی به راحتی با این روش رشدشان بدید و تبلیغات انبوه و کاملا رایگان بکنید.

روشی که بتونید باهاش هزاران فالوور کاملا واقعی و 100% تضمینی به پیجتان جذب کنید تنها با چند کلیک ساده.

برای اطلاعات بیشتر با این روش قدرتمند، روی دکمه زیر کلیک کنید.

ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و این مقاله رو تا اینجا خوندید.

دوست داریم تجزیه و تحلیلتون رو ( با اسال نظر در پایین صفحه ) در رابطه با این موضوع بدونیم و کاربران دیگه رو هم از تجربیات خودتون مطلع کنید.

امتیاز کاربران :
[kkstarratings]
اینستا فارسی

اینستا فارسی

با سال ها تجربه و سابقه آمدیم تا مسیر رشد و پیشرفت را برایتان مهیا کنیم. با روش هایی حرفه ای و ساده که میتوانند بهترین ها را برایتان رقم بزنند.

هر سوال و نظری داری میتونی همینجا بنویسی و پاسخت رو دریافت کنی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دقیقه
ثانیه

چطور 7500 فالوینگ پیج را ساده و خودکار و بدون بلاک شدن، آنفالو کنیم؟

همین الان با بهترین و جدیدترین روش
500 هزار فالوور واقعی به پیجت جذب کن

همین الان برای هر تعداد اکانتی که داری 4K فالوور واقعی جذب کن

تخفیف محدود عیدانه