نظرسنجی اینستاگرام | نحوه درج نظرسنجی در استوری اینستاگرام

تا حالا فک کردی که پیج های اینستاگرامی که هر روز فالوورشون افزایش پیدا میکنه، از چی استفاده میکنن؟

اگه میخوای پیجت حتی بهتر از اونها رشد کنه ، بیا و همین الان از پنل استفاده کن.

فقط سریع باش که ظرفیت محدوده

همین حالا بیا با این پنل ، بیش از 100هزار فالوور واقعی و رایگان به پیجت جذب کن

و حالا

حتما میدونی که وجود فالوور فیک در پیجت، باعث میشه که اینستاگرام پست هاتون رو نگذاره که دیده شه و پیجتون بازدید خیلی پایینی داشته باشه!

حالا اگر بخواییم فالوور های فیک رو حذف کنیم تا پیجمون بیاد بالا، چیکار باید بکنیم؟؟؟

چطور فالوور های فیک و روح پیج را شناسایی و حذف کنیم؟

نظرسنجی اینستاگرام

نظرسنجی اینستاگرام- 

روزانه 500 میلیون استوری در اینستاگرام منتشر می شود و یکی از اجزای مهم پیج ها در اینستاگرام به شمار می آید. مهم نیست هدف شما از فعالیت در اینستاگرام چیست. مهم این است که ان را همواره جذاب نگه دارید. یکی از راه هایی که می توانید تعامل فالوورهایتان را با استوری خود افزایش دهید درج نظرسنجی در استوری اینستاگرام است. با ما همراه باشید تا فوت و فن های گذاشتن نظر سنجی استوری و نحوه استفاده از آن را در کسب و کارتان را مرور کنیم.

نظرسنجی در استوری

نظرسنجی های استوری به شما امکان می دهد که یک سوال با انتخاب دو پاسخ، برای فالوورهایتان مطرح کنید. برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

  1. عکس یا ویدیویی که دوست دارید پس زمینه استوری تان باشد انتخاب کنید.
  2. از برچسب های موجود در استوری، گزینه Poll را انتخاب کنید. پس از انتخاب، کادری برای شما به نمایش در می آید که می توانید سوال و پاسخ هایتان را وارد کنید. روی قسمت Ask a question بزنید و سوالتان را تایپ کنید. سپس روی قسمت های Yes و No بزنید و پاسخ های خودتان را در آنجا وارد کنید. برای پاسخ لازم نیست حتما کلمه را تایپ کنید بلکه وارد کردن شکلک های مختلف نیز امکان پذیر است. اگر تنظیمات سوال و جواب را تغییر ندهید این گزینه برای شما تنها به صورت یک نظرسنجی بله و خیر، در استوری شما ظاهر خواهد شد.

نظرسنجی اینستاگرام

هیچ محدودیتی برای سوالات پرسیده شده وجود ندارد اما پاسخ های شما محدود به 22 کاراکتر است. این یعنی اینکه نمی توانید پاسخ های طولانی را برای سوالاتتان انتخاب کنید.

  1. نتایج خود را بررسی کنید. برای این که بتوانید نتایج نظر سنجی و تعداد بازدیدهای استوری خود را ببینید به استوری نظر سنجی تان بروید.
  2. مدت زمان استوری 24 است. بنابراین نظر سنجی شما تا 24 ساعت ادامه خواهد داشت. اگر تمایل دارید که این نظرسنجی برای مدت طولانی تری ادامه داشته باشد، می توانید آن را به هایلایت های استوری خود اضافه کنید.
  3. فراموش نکنید پس از پایان نظرسنجی نتیجه آن را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید. این کار یک راه بسیار مناسب برای نشان دادن اهمیتی است که برای فالوورهای خود قائل هستید.
پیشنهاد مطالعه :  تاثیر هشتگ در سئو اینستاگرام و اکسپلور – بهترین روش استفاده از هشتگ

نظرسنجی اینستاگرام

چطور از نظرسنجی ها برای رشد برند خود در اینستاگرام استفاده کنیم؟

1.امتحان بگیرید

در واقع شما می توانید به نظرسنجی ها به عنوان یک امتحان دو گزینه ای نگاه کنید. از بین مطالبی که قبلا در پیج گذاشته اید یک سوال انتخاب کنید و پاسخ صحیح و غلط را در آن بگذارید. این کار یک راه مناسب برای این است که ببیند تا چه حد اموزش های شما موثر است و فالوورهایتان آن را یاد گرفته اند. امتحان گرفتن به این سبک برای حالتی خوب است که شما نمی خواهید گزینه صحیح در همان ابتدا نمایش داده شود. استفاده از نظرسنجی ها با روش امتحانی، برای پیج های آموزشی می تواند بسیار کاربردی باشد.

2.مسابقه برگزار کنید

این کار در واقع در ادامه امتحان گرفتن گزینه قبلی است. می توانید سوالی مطرح کنید و از بین کسانی که پاسخ درست به سوال داده اند قرعه کشی کنید و جایزه دهید.

3.شنیدن کی بود مانند دیدن(تاثیر دیدن خیلی بهتر از شنیدن است) 

اگر محصولات شما حالت کاتالوگی و ست کردن دارند می توانید به جای این که از ست های اماده استفاده کنید از فالوورهای خود نظرخواهی کنید و به کمک آن ها بهترین انتخاب را به مشتریان نشان دهید.

گروچا که اولین و بزرگ ترین سایت خرید جوراب است از این ترفند بسیار استفاده می کند. همواره استایل های متعددی در استوری های خود به اشتراک می گذارد و از کاربران می خواهد که برای انتخاب جوراب مناسب نظر دهند. در زیر می توانید نمونه ای از این نظرسنجی را ببینید.

نظرسنجی اینستاگرام

4.با سلیقه فالوورهایتان را بشناسید و بهتر و هماهنگ با آن پیش بروید

با کمک نظرسنجی می توانید دید مناسبی از کاری که می خواهید در آینده انجام بدهید به دست آورید. این کار می تواند اضافه کردن یک محصول جدید به سطح فروش، خدمت جدید، یا حتی یک آموزش جدید باشد. اگر نگران این مساله هستید که تصمیم شما در آینده مورد استقبال فالورهایتان قرار نگیرد پس بهتر است قبل از اقدام کردن برای آن، یک نظرسنجی انجام دهید.

انجام نظرسنجی حتی برای زمانی که بین دو گزینه مردد هستید نیز می توانید راه گشا باشد. مثلا اگر برای اضافه کردن محصولاتتان، تنها قادر هستید یک مدل را فراهم کنید و بین چند گزینه مردد هستید، آن ها را به انتخاب فالوورهایتان بگذارید. این کار حتی می تواند باعث افزایش فروش شما شود. زیرا اولا فالوورتان حس نزدیکی و اظهار نظر پیدا می کند. دوما برای اضافه کردن محصول انتخاب شده لحظه شماری می کند. سوما چون خود را در این انتخاب شریک می داند انگیزه بیش تری برای خرید پیدا خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه :  هویت برند چیست و چگونه آن را به مخاطبان انتقال دهیم؟

نظرسنجی اینستاگرام

برای رشد سریع پیجتون و افزایش فالوور های واقعی ، با ربات نینجاگرام فارسی آشنا شوید.

مسئولیت های اجتماعی فالوورهایتان را تقویت کنید

شما می توانید از نظرسنجی های اینستاگرامی برای واکنش نشان دادن به حوادث و اتفاقات روزانه استفاده کنید. به گونه ای که شخص برای انتخاب گزینه خود در نظرسنجی به نادرست بودن رفتار خود پی ببرد. امروزه که بحث کرونا در سراسر جهان داغ و شدید است، استوری های کرونایی هم استفاده زیادی می شوند. در زیر می توانید نمونه ای از کاربرد نظرسنجی برای آگاهی بخشی جامعه در برابر مسئولیت های اجتماعی نگاهی بیندازید.

نظرسنجی اینستاگرام

تفریح کنید

بله هیچ اشکالی ندارد. فراموش نکنید یکی از انگیزه های اصلی مردم برای استفاده از اینستاگرام جنبه سرگرمی و گذراندن وقت آن است. پس بد نیست شما نیز از این خاصیت اینستاگرام به نفع خودتان استفاده کنید. سپس با کمک نظرسنجی ها این تفریح را به نفع خودتان تمام کنید و تعامل کاربرانتان را بالا ببرید.

Mojdehkia  که یک برند در زمینه تولید محصولات مینیاتوری است از نظرسنجی ها به صورت خلاقانه ای بهره جسته و یک سرگرمی برای مخاطبین خودش ایجاده کرده است. از بین محصولات و سفارش هایی که تا کنون انجام داده بود چند نمونه انتخاب کرد. سپس در هر یک از عکس ها، یک استیکر کوچک پنهان نمود.

سپس از فالوورهای خودش درخواست کرد که این استیکر را پیدا کنند. در نهایت با قرار دادن یک نظر سنجی افراد اعلام می کردند که موفق به پیدا کردن استیکر شده اند یا نه. این عکس ها که تکرار می شد، مخاطبین را برای دقایقی سرگرم پیدا کردن استیکرها می کرد و فالوورها رغبت بیشتری برای شرکت در این معما پیدا می کردند.  در زیر می توانید نمونه ای از این استیکرهای پنهان شده را ببینید.

نظرسنجی اینستاگرام

اگر در اینستاگرام فعالیت میکنید و میخواهید از بلاک شدن پیج جلوگیری کنید و همواره پیجتون رشد کنه و دیده بشه ، به این ابزارها نیاز دارید👇

پیشنهادم استفاده از ابزارهای طلایی

آموزش حرفه ای افزایش رایگان فالوور واقعی اینستاگرام + هدیه ویژه

زمان محدود :

6 بهمن 1400 / چهارشنبه

(فقط همین امروز)

با این پنل ، 100هزار فالوور واقعی و رایگان به پیجت جذب کن

پیج های اینستاگرامی که هر روز فالوورشون افزایش پیدا میکنه، از چی استفاده میکنن؟

اگه کسب و کار داری میتونی به راحتی با این روش رشدشان بدید و تبلیغات انبوه و کاملا رایگان بکنید.

روشی که بتونید باهاش هزاران فالوور کاملا واقعی و 100% تضمینی به پیجتان جذب کنید تنها با چند کلیک ساده.

برای اطلاعات بیشتر با این روش قدرتمند، روی دکمه زیر کلیک کنید.

ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و این مقاله رو تا اینجا خوندید.

دوست داریم تجزیه و تحلیلتون رو ( با اسال نظر در پایین صفحه ) در رابطه با این موضوع بدونیم و کاربران دیگه رو هم از تجربیات خودتون مطلع کنید.

امتیاز کاربران :
5/5 - (2 امتیاز)
اینستا فارسی

اینستا فارسی

با سال ها تجربه و سابقه آمدیم تا مسیر رشد و پیشرفت را برایتان مهیا کنیم. با روش هایی حرفه ای و ساده که میتوانند بهترین ها را برایتان رقم بزنند.

هر سوال و نظری داری میتونی همینجا بنویسی و پاسخت رو دریافت کنی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

error:
دقیقه
ثانیه

چطور 7500 فالوینگ پیج را ساده و خودکار و بدون بلاک شدن، آنفالو کنیم؟

همین الان با بهترین و جدیدترین روش
100 هزار فالوور واقعی به پیجت جذب کن

چطور هزاران فالوور فیک پیجمون رو شناسایی و حذف کنیم و پیج رو بهینه کنیم و رشد بدیم؟؟؟

همین الان برای هر تعداد اکانتی که داری 4K فالوور واقعی جذب کن

تخفیف محدود عیدانه